Business Blog

MARKETEO.COM - spółką akcyjną

2008-04-15 | Agnieszka Bartoszewicz

MARKETEO.COM - spółką akcyjną. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że z dniem 4 marca 2008 roku firm MARKETEO.COM zmieniła formę prawną na S.A. 
Przekształcenie spółki stanowi podsumowanie kolejnego etapu naszej działalności...
Mamy ogromną przyjemność poinformować, że z dniem 4 marca 2008 roku firm MARKETEO.COM zmieniła formę prawną na S.A.
Przekształcenie spółki stanowi podsumowanie kolejnego etapu naszej działalności i stwarza podstawy do dalszego rozwoju. Zmiana wiąże się ze wzmocnieniem kapitałowym mającym na celu m.in. rozbudowę platformy handlowej marketeo.com oraz prężnym rozwojem firmy.

Aktualnie MARKETEO.COM S.A. jest właścicielem 21 serwisów branżowych takich jak: Tworzywa.com.pl, Drukarnie.com.pl, Opakowania.com.pl, Metale24.pl, Tkaniny.com.pl, Gieldaspozywcza.pl, Wentylacja.com.pl, Lody.com.pl, Budowa.com.pl, Systemyogrzewania.com.pl, Nawozy.com.pl, Targirolne.pl, Targitransportowe.pl, Zabawki.com.pl, Kleje.com.pl, Targisportowe.pl, Targimeblowe.pl, Koncentraty.pl, Srodowisko.iso.pl, Alarmy.iso.pl, Biznes.iso.pl oraz międzynarodowej platformy handlowej marketeo.com.

Początek 2008 roku to dla naszej firmy wyjątkowo dobry okres, w ciągu ostatnich 30 dni odnotowaliśmy 2,2 mln odsłon, a liczba unikalnych użytkowników całej Grupy MARKETEO.COM wyniosła 0,6 mln.
Z naszej platformy korzystają firmy ze 169 krajów w tym najczęściej z Polski, Niemiec, Rosji, Chin, USA, Wielkiej Brytanii i Ukrainy.

W styczniu podpisaliśmy umowę z właścicielem Telewizji Targowej TVFair na mocy tego porozumienia w każdym z 21 portali należących do Grupy MARKETEO.COM, pojawił się między innymi dział TVFair, w którym są eksponowane przekierowania bezpośrednio do relacji TV z targów. Zakres branży odpowiada profilowi użytkowników danego portalu, Grupa MARKETEO.COM została wyłącznym konsultantem TVFair
Obie strony dzięki porozumieniu ponownie podniosły poprzeczkę dla wielu powstających, jak również istniejących od wielu lat w stagnacji mediów internetowych.

W kwietniu wdrożyliśmy mechanizm darmowego importera produktów. Pozwala on na szybkie i automatyczne dodawanie oraz modyfikowanie dowolnej ilości produktów wraz z opisami, cenami i zdjęciami w dowolnej kategorii za pomocą pliku XML import.marketeo.com , również w kwietniu rozpoczęliśmy współpracę z finansowym portalem money.pl należącym do Money.pl Sp. z o. o.
W wyniku której przejście na platformę handlową pojawiło się w menu głównym portalu w zakładce "oferty biznesowe" dzięki temu klienci i użytkownicy tego portalu mogą dołączyć do naszej społeczności dodając oferty, dyskutując na forach, dodając wpisy w Business Blogach.

Dzięki targetowaniu poszczególnych form reklamowych dajemy Państwu możliwość precyzyjnego dotarcia do właścicieli i menadżerów małych, średnich oraz dużych firm, dla których MARKETEO.COM jest codziennym narzędziem wykorzystywanym zarówno w pracy jak i w domu, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta zrealizujemy kampanię reklamową najlepiej odpowiadającą Państwa potrzebom.

Dziękujemy Wam za zaufanie, jakim nas obdarzacie już blisko 10 lat.

Grupa MARKETEO.COM

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.


Inne wpisy Business Blog tego użytkownika

 • 2011-12-01 | Komentarze: 0

  Zmiana nazwy Spółki MARKETEO.COM S.A

  Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1.12.2011 roku ulega zmianie nazwa naszej Spółki z dotychczasowej: MARKETEO.COM S.A na: ROTOPINO.PL S.A. Wszystkie pozostałe dane: NIP, numer konta bankowego, numery telefonów, pozostają bez zmian. Zmiana nazwy jest wynikiem integracji firmy Narzędzia.pl...

 • 2010-10-08 | Komentarze: 1

  HURTBIURO.PL - Bieżący dostęp do stanów magazynowych największych hurtowni artykułów biurowych.. Kiedy pod koniec sierpnia tego roku ruszyliśmy z nowym projektem http://hurtagdrtv.pl/, nie sądziliśmy, że już w październiku będzie to pełnosprawny mechanizm oferujący prawie 400 000 produktów w k...

  HURTBIURO.PL - Bieżący dostęp do stanów magazynowych największych hurtowni artykułów biurowych.

  Kiedy pod koniec sierpnia tego roku ruszyliśmy z nowym projektem http://hurtagdrtv.pl/, nie sądziliśmy, że już w październiku będzie to pełnosprawny mechanizm oferujący prawie 400 000 produktów w konkurencyjnych cenach z 288 zarejestrowanych hurtowni. Dlatego też postanowiliśmy pomóc następnej br...

 • 2010-08-16 | Komentarze: 1

  HurtAGDRTV.pl - już 147 hurtowni.. W piątek 13-tego, ruszyliśmy z nowym projektem http://hurtagdrtv.pl/ , myliłby się ten który sądzi że to pechowa data. W weekend z 46 hurtowni zrobiło się 127! a w poniedziałek dołączyło kolejne 20...

  HurtAGDRTV.pl - już 147 hurtowni.

  W piątek 13-tego, ruszyliśmy z nowym projektem http://hurtagdrtv.pl/ , myliłby się ten który sądzi że to pechowa data. W weekend z 46 hurtowni zrobiło się 127! a w poniedziałek dołączyło kolejne 20 hurtowni. http://hurtagdrtv.pl/ - Bieżący dostęp do stanów magazynowych 147 największych hurto...