Business Blog

Nicemach - automatyczne giętarki do drutu, rur i sprężyn

2018-04-11 | Grzegorz Jasik

Nicemach - automatyczne giętarki do drutu, rur i sprężyn. Technologie Formowania Metali to firma, która od samego początku działalności stawia na sprawdzonych i doświadczonych producentów maszyn. Dzięki temu podczas 15- letniej działalności nawiązaliśmy o...
Technologie Formowania Metali to firma, która od samego początku działalności stawia na sprawdzonych i doświadczonych producentów maszyn. Dzięki temu podczas 15- letniej działalności nawiązaliśmy owocną współpracę z czołowymi markami z branży obróbki metali. Jedną z nich jest Nicemach – koreańska firma, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Nazwa: Nicemach Co.Ltd.
Rok założenia: 1995
Siedziba: Daegu, Korea Południowa
Specjalizacja: giętarki do drutu, rur oraz sprężyn
Strona polska: nicemach.eu/pl/

O FIRMIE
Nowoczesne technologie, zaawansowana automatyka, wysoka jakość wykonania oraz niezawodność działania
- to wszystko znaleźć można w urządzeniach oferowanych przez Nicemach Co.Ltd. Ten mający swoją siedzibę w Korei Południowej producent maszyn do obróbki drutu, rur i profili, na rynku działa już od ponad 22 lat. Stanowi jednego z czołowych specjalistów w projektowaniu i budowie wysokowydajnych urządzeń do obróbki metali.
Nowoczesny dział badawczo-rozwojowy oraz laboratorium, gdzie testowane są najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i programowe, tworzą podstawę najwyższej jakości produktów, jakie Nicemach oferuje. Firma jest beneficjentem wielu certyfikatów, wystawionych przez krajowe i zagraniczne jednostki certyfikujące, w tym m.in. systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 (TUV NORD CERT).
Zdolności produkcyjne tego koreańskiego producenta wynoszą ok. 160 zaawanasowanych technologicznie maszyn w ciągu roku.

OFERTA
Na oferowane przez Nicemach urządzenia składają się giętarki automatyczne do trójwymiarowego gięcia drutu z kręgu i odcinków prostych, giętarki trzpieniowe do rur i profili oraz automaty do produkcji sprężyn. Tym co wyróżnia wszystkie maszyny wychodzące z fabryki tej koreańskiej firmy na tle innych tego typu sprzętów jest przede wszystkim:
- zastosowanie serwomechanizmów do głównych ruchów roboczych,
- brak stosowania układów hydraulicznych na rzecz pneumatyki.
Dzięki powyższemu, nie jest generowany nadmierny hałas w trakcie pracy, jak też zapewniona jest czystość produkcji.

Giętarki do gięcia drutu 2D i 3D
Maszyny umożliwiające powtarzalne, automatyczne formowanie skomplikowanych kształtów przestrzennych, jak też ramek i kół. Cały proces obróbki odbywa się bez ingerencji operatora. Giętarki dedykowane są do zróżnicowanej oraz wielkoseryjnej produkcji.

Giętarki do sprężyn
Automaty wyposażone w 11 osi sterowanych numerycznie, umożliwiające swobodne i precyzyjne ustawianie parametrów pracy zgodnie z potrzebnym kształtem detalu.

Giętarki do rur
Maszyny CNC do przestrzennego gięcia rur, kształtowników i prętów ze stali, stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu. Giętarki pozwalają na formowanie cienkościennych rur i profili o małym promieniu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości w zagiętych powierzchniach.

NICEMACH W EUROPIE
Firma Technologie Formowania Metali z koreańskim producentem współpracę nawiązała w 2013 roku, stając się jego przedstawicielem na rynku europejskim. Następnie po dwóch latach współdziałania zostaliśmy oficjalnym dealerem urządzeń marki Nicemach na terenie Polski, jak również innych państw w Europie. Oprócz sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej, TFM oferuje klientom natychmiastową dostawę maszyn prosto z magazynu, jak i możliwość robienia próbnych testów na giętarkach.

Więcej informacji na: www.tfm.pl/pl/ .

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.


Inne wpisy Business Blog tego użytkownika

 • 2018-10-19 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte w firmie Technologie Formowania Metali. W dniach 2-4 października w naszej siedzibie odbyły się Dni Otwarte. Ich celem było przybliżenie odwiedzającym zagadnień związanych z działalnością firmy – technologiami formowania metali.

Na uc...

  Dni Otwarte w firmie Technologie Formowania Metali

  W dniach 2-4 października w naszej siedzibie odbyły się Dni Otwarte. Ich celem było przybliżenie odwiedzającym zagadnień związanych z działalnością firmy – technologiami formowania metali. Na uczestników wydarzenia czekało ponad dwadzieścia gotowych do pracy maszyn do obróbki rur, profili, dru...

 • 2018-09-21 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte - Technologie Formowania Metali | 2-4.10.2018. Drzwi naszej firmy są dla Państwa zawsze otwarte, ale tym razem postanowiliśmy przygotować coś specjalnego!
W dniach od 2 do 4 października w siedzibie naszej firmy odbędą się Dni Otwarte. 
Dzięk...

  Dni Otwarte - Technologie Formowania Metali | 2-4.10.2018

  Drzwi naszej firmy są dla Państwa zawsze otwarte, ale tym razem postanowiliśmy przygotować coś specjalnego! W dniach od 2 do 4 października w siedzibie naszej firmy odbędą się Dni Otwarte. Dzięki temu wydarzeniu pragniemy przybliżyć Państwu zagadnienia związane z naszą działalnością - technolo...

 • 2017-11-10 | Komentarze: 0

  Prasa krawędziowa ADIRA o konstrukcji modułowej. Portugalska firma Adira - producent pras krawędziowych, przedstawił alternatywę dla konwencjonalnej konstrukcji prasy wyposażonej w ramę typu C, modułowa konstrukcja eliminuję potrzebę stosowania k...

  Prasa krawędziowa ADIRA o konstrukcji modułowej

  Portugalska firma Adira - producent pras krawędziowych, przedstawił alternatywę dla konwencjonalnej konstrukcji prasy wyposażonej w ramę typu C, modułowa konstrukcja eliminuję potrzebę stosowania konwencjonalnego systemu kompensacji ugięcia oraz sprawia, że transport i instalacja urządzenia jest ...