Business Blog

Produkty KIPP w Polsce bezpośrednio od producenta.

2010-09-01 | Paweł Jaworski

Produkty KIPP w Polsce bezpośrednio od producenta.. Już od prawie 10 lat marka KIPP jest rozpoznawana na polskim rynku. W tym czasie udało nam się przekonać wielu wymagających klientów do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Obecni...
Już od prawie 10 lat marka KIPP jest rozpoznawana na polskim rynku. W tym czasie udało nam się przekonać wielu wymagających klientów do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Obecnie firma Heinrich Kipp Werk KG jest jednym z wiodących na świecie dostawców znormalizowanych elementów maszyn, elementów manipulacyjnych oraz produktów z zakresu oprzyrządowania technologicznego i technologii mocującej.

Jednym z nadrzędnych celów właściciela firmy zawsze była profesjonalna obsługa partnerów handlowych, wobec powyższego podjęta została decyzja o uruchomieniu z dniem 01 lipca 2010r. autonomicznego, polskiego oddziału handlowego z siedzibą we Wrocławiu.

Działając aktualnie w pełni niezależnie możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość naszych produktów w bardziej konkurencyjnych cenach. Ponadto standardowy czas realizacji zamówień, dzięki bezpośrednim dostawom z centrum logistycznego z Niemiec został skrócony do 2-3 dni roboczych.

Aby zamówić bezpłatny komplet katalogów prosimy o kontakt z naszym Biurem Sprzedaży w Polsce.

Komentarze

  • świetny artykuł!

    Gość: quad | 2010-09-22 13:33

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.