Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Ładziński Zakłady Metalowe

Informacje ogólne

Zakłady Metalowe „ŁADZIŃSKI” istnieją w branży metalowej od 1974 roku funkcjonując jako firma rodzinna.
Przez okres ponad ćwierćwiecza zakłady specjalizowały się i doskonaliły technologię wytwarzania w następującym zakresie.
· Konstrukcje spawane
· Obróbka wiórowa
Obróbka wiórowa wykonywana jest w pełnym zakresie – toczenie i frezowanie, szlifowanie, wytaczanie ( obróbka skomplikowanych elementów na wytaczarkach i wiertarkach współrzędnościowych ).

Konstrukcje spawane wykonywane są ze stali węglowych jak również niklowo-chromowych (kwasoodpornych).
Duże hale produkcyjne wyposażone w suwnice pozwalają na wykonywanie elementów od najmniejszych do konstrukcji 5 tonowych.
W zakresie spawalnictwa zakład posiada Certyfikat SLV nadany przez Instytut Spawalnictwa w Hanowerze.
W zakresie obróbki plastycznej dysponujemy prasami mimośrodkowymi i hydraulicznymi o naciskach od 16 ton do 160 ton.

Dużym atutem naszej firmy jest zespół wysokiej klasy fachowców produkcyjnych oraz specjalistów wykonujących oprzyrządowanie do skomplikowanych elementów.
O jakości wyrobów oraz solidności i terminowości naszej firmy świadczy fakt ścisłej współpracy z kontrahentami z Austrii, Belgii, Holandii, Niemiec .Do grona naszych partnerów należą takie firmy jak: Iveco-Magirus, FAM Magdeburg, Eder i inne.
Mając na uwadze kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów, prowadzimy współpracę z renomowanym biurem projektowym oraz odlewnią żeliwa - wykonującą odlewy wysokiej jakości.

Strategia firmy to przede wszystkim dynamiczny rozwój oraz obecność na rynku krajowym
i zagranicznym.
W związku z powyższym jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, która pozwoli na realne obniżenie kosztów produkcji Państwa doskonałych maszyn i urządzeń.

Serdecznie zapraszamy !

Z wyrazami szacunku

Właściciel Zbigniew i Przemysław Ładziński