Szukaj firmy


Agencja Handl-Akwizycyjna S.C. Leśny

Informacje ogólne

Agencja Handlowo-Akwizycyjna powstała w 1990 roku jako prywatna firma handlowo-doradcza w branży maszynowej. Nasza działalność stanowi sprzedaż nowych fabrycznie maszyn do obróbki skrawaniem oraz plastycznej od różnych producentów wg życzeń naszych potencjalnych klientów. Oferowane nowe obrabiarki krajowe oferujemy w cenach producenta i w imieniu producentów krajowych. Oprócz obrabiarek krajowych proponujemy pośrednictwo w dostawach maszyn z importu (nowych i używanych) z terenu krajów UE, oraz krajów WNP, Czech, Słowacji, Bułgarii.
Oprócz nowych maszyn i urządzeń proponujemy dostawy wyposażeń do maszyn, modernizacje maszyn. W ofercie mamy również remonty kapitalne.
W związku ze wzrostem ogólnej koniunktury gospodarczej w kraju, rozszerzyliśmy działalność o handel używanymi obrabiarkami do obróbki metali wiórowej, erozyjnej jak i plastycznej metali.
Rodzaje działalności są kontynuowane do chwili obecnej.
Przyjmujemy wszelkie zgłoszenia dotyczące upłynnień zbędnych maszyn i urządzeń technicznych jak również oczekujemy na zapytania potencjalnych klientów na temat ich potrzeb w tym zakresie. Służymy wyczerpującą informacją dot. wyboru jak również doboru odpowiednich maszyn do danego profilu produkcji Zajmujemy się również kompletacją dostaw w zleconym zakresie
Dokładając wszelkich starań, aby jakość naszych usług utrzymywała się na najwyższym poziomie. Uruchomiliśmy serwis internetowy, maszyn używanych ułatwiający prowadzenie sprzedaży wszelkiego rodzaju obrabiarek do metalu przez Internet. W razie potrzeby sprzedaży, kupna, prośmy przejść do zakładki OFERTA. Pomoc w zakresie naszej działalności uzyskacie w zakładce F.A.Q. Chętnie również dostarczymy bardziej szczegółowych drogą pocztową, telefoniczną, e-mail lub faksową - stale jesteśmy do Państwa dyspozycji. Uproszczona procedura oraz wiele innych udogodnień sprawiają, że oferta naszego serwisu będzie ciągle się powiększać.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty handlowo-doradcza. Liczymy na nawiązanie korzystnej obustronnie współpracy w w/w zakresie.