Szukaj firmy


Gorbrex Machinery Trade Sp. z o.o.

Informacje ogólne

GORBREX Machinery Trade Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą obrabiarek do metalu od 1996 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę używanych ciężkich maszyn do obróbki metalu, przede wszystkim tokarek karuzelowych i kłowych, wytaczarek oraz maszyn do obróbki plastycznej blachy. Od 2007 roku, biorąc pod uwagę rosnącą pozycję i znajomość branży, a także zapotrzebowanie rynku, zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży nowe centra obróbcze PERFECT JET i tokarki CNC GOODWAY - wiodących producentów tajwańskich, którzy darząc naszą firmę zaufaniem, powierzyli nam wyłączne przedstawicielstwo w Polsce.
Firma GORBREX dysponuje powierzchnią ponad 4000 m2 zabudowań przemysłowo-administracyjnych w tym profesjonalnie wyposażoną halą, salonem przeznaczonym do ekspozycji nowych obrabiarek, magazynami i nowoczesnym zapleczem biurowym.
Główny atut naszej firmy to zespół wysokiej klasy handlowców gotowych pomóc w wyborze maszyny spełniającej Państwa oczekiwania. W celu ułatwienia klientom formalności związanych z zakupem maszyn z naszej oferty proponujemy transakcje za pośrednictwem firm leasingowych i bankowych. Oprócz oferty handlowej, dysponując własnym taborem pojazdów ciężarowych i wysoko wyspecjalizowaną kadrą zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną. Z upływem lat i nabieranego doświadczenia, mając na uwadze chęć sprostania wszelkim oczekiwaniom klientów, wyszkoliliśmy fachowy zespół serwisantów maszynowych świadczących usługi w zakresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Na życzenie klienta mamy możliwość dostarczenia wraz z maszyną opraw narzędziowych oraz wyposażeń specjalnych.
Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w celu zapoznania się z charakterystyką maszyn i pełną ofertą handlową.