Szukaj firmy


INTE - Maszyny Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Jesteśmy polskim przedstawicielem niemieckiej firmy HEZINGER - specjalisty w zakresie maszyn do plastycznej obróbki blachy.

Oferujemy : zwijarki - walcarki do blach, prasy krawędziowe i krawędziarki, nożyce gilotynowe do blach, zwijarki do profili.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy HEZINGER pozwala nam na skuteczne zabezpieczenie potrzeb naszych klientów - zarówno w zakresie technicznym jak i cenowym.

Terminy dostaw maszyn :

W naszych magazynach do Państwa dyspozycji zawsze znajduje się po kilka urządzeń w każdym rodzaju w typowych konfiguracjach - gotowych do natychmiastowej dostawy.

W przypadku gdy urządzenie nie jest pilnie potrzebne lub gdy wymagana konfiguracja jest nietypowa - oferujemy terminy produkcyjne.

Jakość i zgodność z CE :

Wszystkie oferowane przez nas nowe maszyny - zwijarki do blachy, zwijarki do profili, prasy krawędziowe, krawędziarki i gilotyny są produkowane w krajach zachodnioeuropejskich z zastosowaniem typowych komponentów hydraulicznych, elektrycznych, mechanicznych i konstrukcyjnych wysokiej, stabilnej jakości.

Urządzenia przez nas oferowane odpowiadają europejskim wymogom bezpieczeństwa i posiadają znak CE.

Gwarancja :

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych maszyn.

Każda zwijarka - walcarka do blach produkcji MG-Hezinger, zwijarka do profili MG, prasa krawędziowa, gilotyna hydrauliczna oraz krawędziarka CIDAN podlega 12 miesięcznej gwarancji z opcją wykupu na następne 12 miesięcy.

Zapraszamy do składania zapytań : odpowiadamy szybko, udzielamy fachowej - konkretnej informacji, transakcję realizujemy sprawnie - dbamy o to by każdy nasz klient był zadowolony z kontaktów z nami.

Zapewniamy : poradę w doborze właściwego urządzenia, dostawę, pomoc w uruchomieniu, szkolenie obsługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferujemy także urządzenia używane - wytaczarki, tokarki, centra obróbcze, frezarki oraz urządzenia do blachy - zwijarki hydrauliczne do blach - walcarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, zwijarki do profili.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.