Szukaj firmy


INTE Maszyny Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Jesteśmy polskim przedstawicielem niemieckiej firmy HEZINGER oraz włoskiej firmy WARCOM - specjalistycznych firm z zakresu maszyn do plastycznej obróbki blachy.

Oferujemy : zwijarki - walcarki do blach, prasy krawędziowe i krawędziarki, nożyce gilotynowe do blach, zwijarki do profili.

WARCOM to lider rynku włoskiego oferujący zaawansowane i innowacyjne rozwiązania techniczne w swoich produktach przeznaczonych do intensywnej wieloletniej eksploatacji.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy HEZINGER pozwala nam na skuteczne zabezpieczenie potrzeb naszych klientów - zarówno w zakresie technicznym jak i cenowym.

W naszych magazynach do Państwa dyspozycji zawsze znajduje się po kilka urządzeń w każdym rodzaju w typowych konfiguracjach - gotowych do natychmiastowej dostawy.

W przypadku gdy urządzenie nie jest pilnie potrzebne lub gdy wymagana konfiguracja jest nietypowa - oferujemy terminy produkcyjne.

Wszystkie oferowane przez nas nowe maszyny - zwijarki do blachy, zwijarki do profili, prasy krawędziowe, krawędziarki i gilotyny są produkowane w krajach zachodnioeuropejskich z zastosowaniem typowych komponentów hydraulicznych, elektrycznych, mechanicznych i konstrukcyjnych wysokiej, stabilnej jakości.

Urządzenia przez nas oferowane odpowiadają europejskim wymogom bezpieczeństwa i posiadają znak CE.