Szukaj firmy


Leann Stańczyk Sp. J

Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LEANN Stańczyk Spółka Jawna działa od 1990 roku jako prywatna firma rodzinna. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż wyrobów hutniczych, w tym również import i eksport, produkcja wyrobów gotowych oraz szeroka gama usług wykonywanych między innymi na maszynach sterowanych numerycznie CNC.

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, dlatego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i projekty. Chętnie podejmujemy się współpracy, nowej produkcji czy podwykonawstwa. Od lat produkujemy wyroby, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Cięcie laserem i obróbka metali to jedna z głównych dźwigni rozwoju naszej firmy. Pod hasłem laser cięcie rozumiemy cięcie laserem, wycinanie laserem czyli cięcie laserowe na maszynach CNC. Nasza specjalizacja to wycinanie, cięcie elementów metalowych które bez dalszej obróbki nadają się do dalszych operacji (zaginanie, zgrzewanie, spawanie).

W 2006 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w celu zapewnienia jakości i trwałości produkowanych wyrobów. System ten gwarantuje spełnienie oczekiwań i wymagań klienta. Jest dowodem na to, że jesteśmy dostawcą produktów o najwyższej jakości.