Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Roll Steel sp. z o.o.

Informacje ogólne

Firma ROLL STEEL sp. z o.o. Zajmuje się: stalami nierdzewnymi (1 gatunek, prime excess, 2 gatunek, zdeklasyfikowana stal) oraz stalami stopowymi i specjalnymi.
Główna siedziba i magazyn firmy znajdują się w Poznaniu. Jednak dzięki rozwiniętej sieci partnerskiej towar może być dostarczany z magazynów w: Dąbrowe Górniczej, Płocku, Chełmie i Gdańsku.
W segmencie stali nierdzewnej firma ROLL STEEL proponuje szeroką linię produktów zarówno w I i II gatunku oraz usługi związane z cięciem wyrobów płaskich, a mianowicie: zwojów, arkuszy.
W ten sposób jako gotowy produkt proponujemy nierdzewne taśmy, arkusze, płaskowniki bądź formatki, zgodnie z zaleceniami technicznymi klienta. W razie potrzeby lub na życzenie klienta zwoje oraz arkusze mogą być pokryte folią ochronną (szczelność, grubość i rodzaj folii również dobierane są wg potrzeb klienta).
W segmencie stali stopowych i specjalnych działalność firmy ROLL STEEL skupia się na imporcie. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment gatunków stali od rosyjskich i ukraińskich producentów.