Szukaj firmy


TECHFORMET

Informacje ogólne

Zespół TECHFORMET od lat zajmuje się projektowaniem, budową i modernizacją maszyn sterowanych numerycznie (CNC), szczególnie wypalarek plazmowych, ploterów, przecinarek. Lata doświadczeń z różnymi urządzeniami produkcji polskiej i zagranicznej, uważne przysłuchiwanie się uwagom Klientów oraz nieustające doszkalanie się każdego z zespołu pozwoliły nam stworzyć wysokiej klasy maszyny, których zadaniem jest przynoszenie zysku przez wieloletnie bezawaryjne działanie, optymalne wykorzystanie możliwości i komfort użytkowania, a także możliwość rozbudowy w przyszłości.
Nasze urządzenia standardem użytego materiału, podzespołów i jakością wykonania z powodzeniem konkurują z renomowanymi europejskimi producentami jednak brak sztabu sprzedawców i przedstawicieli handlowych pozwala nam zracjonalizować koszty. Odbija się to znacząco na cenie. Dzięki temu oferujemy produkty najwyższej jakości dostępne zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i dla mikrofirm.

Do produkcji naszych maszyn używamy podzespołów znanych leaderów branży. Wiedząc o tym, że serwis i naprawa to zmarnowany czas w produkcji i dodatkowe koszty nasze i Klienta, nie używamy chińskich odpowiedników- minimalizuje to ryzyko serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się ze swoimi Klientami, pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania, poszukujemy rozwiązań pod indywidualne potrzeby, a nasze zaangażowanie nie kończy się wraz z upływem okresu gwarancyjnego.