Szukaj firmy


TECHJET

Informacje ogólne

TECHJET jest dostawcą innowacyjnych maszyn do cięcia wodą.

Głęboko wierzymy w japońską filozofię Kaizen, według której najważniejszy jest ciągły rozwój i udoskonalanie. Dlatego największy nacisk kładziemy na podnoszenie jakości naszych usług, zwiększanie wydajności oferowanych przez nas maszyn oraz przede wszystkim na zapewnienie Tobie wsparcia rzetelnie doradzając Ci w Twoim zakupie, Twoim biznesie oraz profesjonalnie szkoląc Twoich pracowników. Pragniemy, by nasze działania przekładały się na maksymalizację produktywności Twojego przedsiębiorstwa.

TECHJET posiada w swojej ofercie wycinarki wodne umożliwiające równoczesną pracę nawet do czterech głowic tnących. Modułowa konstrukcja głowicy zapewnia możliwość stosowania kilku rodzajów kryz i dysz wodnych, co umożliwia precyzyjne cięcie szerokiej gamy materiałów i obniża koszty eksploatacyjne.

Waterjety dostępne są w kilku wymiarach stołu roboczego, od 1,3m x 1,3m do 5,6m x 50,6m. Maszyny mogą zostać wyposażone w różnej mocy pompy, zależnie od potrzeb klienta. o rozpiętości mocy od 22 do 90KW i ciśnieniu roboczym od 3000 do 6200 barów pozwala na bardzo dokładne cięcie materiałów o grubości dochodzącej nawet do 30cm. Bazowe podzespoły maszyn wywodzą się z fabryk najlepszych światowych producentów:
- serwomotory (YASKAWA)
- śruby kulowe (THK)
- prowadnice liniowe (HIWIN)
- części składowe układu wysokiego ciśnienia (TRENNTEK, KENNAMETAL)
- elementy elektroniczne (SIEMENS, OMRON, MOLLER)
Wraz z naszymi maszynami oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy darmowy cykl szkoleń z obsługi sprzętu na różnych poziomach zaawansowania dla wszystkich operatorów pracujących na maszynie (również tych zatrudnionych po okresie gwarancyjnym) oraz z serwisowania pomp, dzięki czemu nabywcy naszych wycinarek mogą zmaksymalizować swoje zyski i zredukować koszty eksploatacyjne.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu usługowego centrum obróbki strumieniem wodnym, pomagamy naszym klientom w dokonaniu najlepszego z ich punktu widzenia wyboru. Zainteresowanym służymy także radami jak odnieść sukces w branży usługowego cięcia wodą.

Zapraszamy wszystkich na prezentację możliwości maszyny. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.