Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu

2013-07-04

Data rozpoczęcia: 2013-10-02
Data zakończenia: 2013-10-03
Miejsce: Kraków
Logo


Już po raz drugi, jesienią w Krakowie odbędzie się cykl szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, organizowany w ramach IV Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas.

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu odbędzie się 2 i 3 października 2013 roku w Hali Targów
w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.

Kogo zapraszamy?

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę dotyczącą dobrych praktyk produkcyjnych i inżynierskich stosowanych w działach utrzymania ruchu i produkcji. Osoby, poszukujące nowych rozwiązań, które poprawią efektywność i bezpieczeństwo pracy w działach, którymi zarządzają również znajdą tu coś dla siebie. Do udziału zapraszamy dyrektorów technicznych, kierowników utrzymania ruchu i produkcji, inżynierów, głównych specjalistów ds. zarządzania mediami.

Co w programie?

Program szkolenia został podzielony na 6 bloków tematycznych: Efektywność służb utrzymania ruchu, Predykcyjne utrzymanie ruchu, Bezpieczeństwo w utrzymaniu ruchu, Redukcja kosztów Utrzymania Ruchu, Informatyczne wspomaganie utrzymania ruchu- systemy klasy CMMS oraz Lean Manufacturing w praktyce. Organizatorzy kładą nacisk nie tylko na teoretyczne, ale przede wszystkim na praktyczne podejście do tematu, dlatego w programie nie zabraknie interesujących przykładów (case study) z firm: Takeda Pharma, Koelner S.A oraz zakładu produkcyjnego w Rosji. Z pewnością każdy zainteresowany tematyką utrzymania ruchu lub optymalizacji procesów produkcyjnych znajdzie coś dla siebie.

Kim są prelegenci ?


Szkolenie
Prelegenci szkolenia to wykwalifikowani praktycy, profesjonaliści w swojej branży, menedżerowie największych firm produkcyjnych i szkoleniowych w Polsce. Podczas dwóch dni trwania Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu uczestnicy wezmą udział w sześciu blokach tematycznych poprowadzonych przez dziesięciu specjalistów – nie zabraknie także czasu na dyskusję. Partnerem merytorycznym będzie Wojciech Mączyński – założyciel i właściciel firmy WoMa Solution zajmującej się szkoleniami i projektami doradczymi związanymi z działalnością operacyjną przedsiębiorstw. O tym co zrobić w pierwszych minutach po wypadku opowie dr inż. Arkadiusz Maciaś z Akademii Bezpiecznych Maszyn, a o wypadkach przy pracy od strony prawnej opowie także mecenas Tomasz Kucharski.

Pełna lista prelegentów i tematów na stronie internetowej www.easyfairs.com/pl/mtc2013

Korzyści z udziału i co oprócz szkolenia?


Udział w szkoleniu jest doskonałą okazją, aby wymienić się doświadczeniami i znaleźć rozwiązanie problemów, z którymi na co dzień zmagają się Państwo w swoich przedsiębiorstwach. To także możliwość podpatrzenia i skorzystania z rad praktyków oraz wymiany poglądów. Uczestnicy Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu będą mogli również zapoznać się z ofertą wystawców targów MAINTENANCE, a także spotkać osoby związane z branżą utrzymania ruchu: inżynierów i menedżerów firm przemysłowych, inżynierów produkcji, specjalistów ds. utrzymania ruchu oraz wszystkich bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem funkcjonowania linii produkcyjnych i zakładu, jako całości.

Targi MAINTENANCE
Grono wystawców targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE powiększa się z dnia na dzień, wśród nich są już m.in. firmy: Aerzen Polska, ABB, Aria-C, Bruel & Kjaer, Dexol (dystrybutor ExxonMobil), EC Systems, Henkel, Heisslufttechnik-Flocke, Pruftechnik-Wibrem, Wirexim.
Podczas dwóch dni targów odbędą się także bezpłatne seminaria learnShops, na których dowiedzą się Państwo między innymi: racjonalnej gospodarki sprężonym powietrzem, oszczędności uzyskiwanych poprzez wykorzystanie systemów CMMS, znaczenia chemii technicznej w działach UR.

Na odwiedzających targi czekają również specjalne strefy tematyczne: ciesząca się sporym zainteresowaniem podczas poprzedniej edycji – strefa Outsourcingu oraz debiutująca w tym roku – Strefa Atex.

Swoją ofertę w Strefie Outsourcingu zaprezentują firmy świadczące usługi szkoleniowe w zakresie optymalizacji produkcji, firmy consultingowe świadczące usługi w zakresie audytu działów produkcji oraz firmy świadczące usługi outsourcingu Utrzymania Ruchu. Udział w strefie potwierdziły już m.in. firmy: WoMa Solution, Instytut Doskonalenia Produkcji, Profen, Cegelec Sp. z o.o., Cofely Services Sp. z o.o., Team Prevent Poland Sp. z o.o.

W nowej na targach, Strefie rozwiązań przeciwwybuchowych – ATEX zaprezentują się firmy oferujące zabezpieczenia procesowe, systemy filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia wykorzystywane w strefach zagrożonych wybuchem. Będą to m.in. firmy: Bart Sp. z o.o., GGK Wieland, Nederman, Proorganika, RSBP s.r.o., Grupa Wolff.
Warto już dzisiaj zaplanować wizytę na Targach i udział w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu. Więcej informacji na stronie www.easyfairs.com/pl/mtc2013

Kontakt:
Karol Miernikiewicz – Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel. +48 12 651 95 31
Kom. +48 507 044 183
karol.miernikiewicz@easyfairs.com

Organizator targów:
easyFairs Poland Sp. z o. o
poland@easyfairs.com
www.easyfairs.com/pl

Źródło: easyFairs®PolandSzkolenia

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Oferujemy Państwu cykl warsztatów dla osób, które chciałyby uzyskać certyfikat Green Belt. Zapraszamy na cykl czterech 3-dniowych sesji (czwartek-sobota).

Data rozpoczęcia: 2014-12-11
Data zakończenia: 2014-12-13

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Data rozpoczęcia: 2014-09-18
Data zakończenia: 2014-09-20

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Data rozpoczęcia: 2014-10-16
Data zakończenia: 2014-10-18

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Data rozpoczęcia: 2014-11-20
Data zakończenia: 2014-11-22

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Data rozpoczęcia: 2014-03-20
Data zakończenia: 2014-03-22

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Data rozpoczęcia: 2014-04-17
Data zakończenia: 2014-04-19

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Data rozpoczęcia: 2014-05-22
Data zakończenia: 2014-05-24

AKADEMIA LEAN SIX SIGMA - Green Belt

Data rozpoczęcia: 2014-06-26
Data zakończenia: 2014-06-28

Narzędzia podnoszenia produktywności i elastyczności produkcji

Data rozpoczęcia: 2014-03-27
Data zakończenia: 2014-03-29

Rozwiązywanie problemow w parku maszynowym

Data rozpoczęcia: 2014-03-13
Data zakończenia: 2014-03-14