Szukaj pracy

Dam pracę

Frezer CNC

Miejsce pracy: Niemcy, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: niemiecki
Oferent: Mondi Polska
Osoba kontaktowa: Mondi Polska
Adres: Podgórna 5a
Poznań
Telefon: 500456300
Data publikacji: 2018-01-30
Oferta ważna do: 2018-02-13

Zakres obowiązków

Do obowiązków pracownika należy: obsługa frezarek ze sterowaniem Heidenhainna podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.
Do codziennych prac należy ustawianie i programowanie maszyn(produkcja jednostkowa – duże elementy do 25 ton),
Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem rysunku technicznego.
Osoby zatrudnione w firmie będą pracowały na hali w systemie jednozmianowym. Firma zatrudnia Pracowników na stałe.

Umiejętności

Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego, zachęcamy jednak osoby z podstawową znajomością języka do aplikowania, z uwagi na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na inne projekty,
Doświadczenia jako operator maszyn CNC,
Znajomości sterowania Heidenhain,
Umiejętności ustawiania maszyn oraz wprowadzania korekt,
Mile widziane doświadczenie w produkcji jednostkowej,
Mile widziane posiadanie własnego samochodu – w celu zachowania niezależności na miejscu.

Doświadczenie

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy stawkę godzinową 11,51 euro brutto +35-45 euro netto dietę,
Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: cnc@mondi-polska.pl

Liczba wyświetleń: 293