Szukaj pracy

Dam pracę

Operator maszyn do obróbki elektroerozyjnej (elektrodrążarki) - Belgia

Miejsce pracy: Belgia, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: Angielski lub niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
Oferent: Maintec
Osoba kontaktowa: Iwona Kolloch
Adres: Pl. Wolności 4
Opole
Data publikacji: 2013-11-01
Oferta ważna do: 2013-11-15

Zakres obowiązków

• produkcja pojedynczych małych, części form wtryskowych
• ustawianie parametrów pracy maszyny (EDM), wprowadzanie korekt programów (mile widziana umiejętność programowania) - ROBOFORM 35P/ ROBOFIL 290P/ ROBOFORM 4000/ ROBOFORM 400
• praca z precyzyjnymi urządzeniami pomiarowymi oraz rysunkiem technicznym

Umiejętności

• 5 lat doświadczenia jako operator maszyn do obróbki elektroerozyjnej
• doskonała znajomość procesu produkcji form wtryskowych
• doświadczenie w bardzo precyzyjnej obróbce metalu (0,01 mm)
• programowanie w/w maszyn będzie dodatkowym atutem
• umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi precyzyjnych narzędzi pomiarowych
• znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na poziomie minimum komunikatywnym

Oferujemy:

• Minimum 40 godzin tygodniowo
• Wynagrodzenie 13-15€ brutto w zależności od kwalifikacji
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Dodatkowe świadczenia socjalne przysługujące pracownikowi
• Zwrot kosztów transportu do Belgii

Liczba wyświetleń: 459