Szukaj pracy

Dam pracę

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Holandia, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Kontrakt
Oferent: Covebo Work Office
Osoba kontaktowa: Andrzej Tomaszek
Adres: Batorego 5
Racibórz
Data publikacji: 2016-07-22
Oferta ważna do: 2016-08-21

Zakres obowiązków

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawacza MAG do spawania grubych elementów konstrukcyjnych pod budownictwo. Praca z rysunkiem technicznym. Start pracy przewidziany jest na 25 lipca. Kontrakt na minimum 3 miesiące. Praca jest w miejscowości Brakel.
Wymagania:
- aktualny certyfikat spawalniczy 135/138
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość języka obcego
- własny samochód będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- wynagrodzenie 450 euro netto/40h
- atrakcyjne warunki zakwaterowania oraz ubezpieczenie
- pracę na warunkach holenderskich
- opiekę koordynatora.
Szczegółowe CV oraz skany certyfikatów spawalniczych proszę przesłać na adres tomaszek@covebo.pl w tytule wpisując: „Spawacz MAG - Brakel”.

Liczba wyświetleń: 367