Szukaj pracy

Dam pracę

Sprzedawca / Handlowiec

Miejsce pracy: Nysa, Opolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: angielski,
Oferent: Logos Media
Osoba kontaktowa: Małgorzata Bień
Adres: Podolska 18
Nysa
Telefon: 531011619
Data publikacji: 2019-04-04
Oferta ważna do: 2019-04-18

Zakres obowiązków

Oferujemy :
- umowę o pracę z wynagrodzeniem 3000zł brutto
- dodatkowa premia sprzedażowa
- wymiar czasu pracy: pełny etat
- szkolenie i rozwój osobisty
- stabilne warunki
- pracę na rynku międzynarodowym

Umiejętności

Opis: współpraca z klientami biznesowymi i aktywne pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o najwyższy standard obsługi i pozytywny wizerunek firmy

Informacje dodatkowe :
- dobrze widziane doświadczenie przy sprzedaży maszyn przemysłowych
- zatrudnimy osobę na stałe, prosimy o składanie tylko poważnych aplikacji
- dobrze widziana znajomość jęz. niemieckiego
- praca stacjonarna w biurze spółki w Nysie

Aplikacje prosimy składać tylko drogą mailową :
bok@weni.eu
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Doświadczenie

Wymagane:
- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca min 2 lata
- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
- prawo jazdy kat B
- wykształcenie średnie lub wyższe
- dobra znajomość obsługi komputera, systemu MS Office
- wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne-handlowe

Liczba wyświetleń: 398