Szukaj pracy

Dam pracę

Technolog Produkcji (Odlewnictwo ciśnieniowe)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Śląskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: Angielski
Oferent: Finnveden Metal Structures Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Dorota Sorek-Wowro
Adres: Wyzwolenia 84
Bielsko-Biała
Telefon: 33/499 24 30
Data publikacji: 2011-05-10
Oferta ważna do: 2011-06-09

Zakres obowiązków

• Optymalizacja parametrów pracy maszyn odlewniczych oraz urządzeń pomocniczych
• Przeprowadzanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
• Prowadzenie, uzupełnianie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
• Prowadzenie uruchomień nowych lub zmodyfikowanych narzędzi, wdrażanie do produkcji nowych detali
• Optymalizacja wymiany narzędzi (formy odlewnicze)
• Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu technologii i bezpieczeństwa pracy

Wykształcenie

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: odlewnictwo

Umiejętności

• Umiejętność praktycznego zastosowania metodologii SMED
• Umiejętność pracy zespołowej

Doświadczenie

• Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku technologa w firmie produkcyjnej (proces odlewania ciśnieniowego z aluminium/magnezu)
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Zatrudnienie w nowoczesnej firmie z branży automotive (największa odlewnia ciśnieniowa magnezu w Polsce)
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@finnveden.com
Prosimy o wpisanie w tytule emaila - metale 24.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Liczba wyświetleń: 1152