Dodaj ofertę za darmo

Bateria Franke Old England

2009-11-23

Ekspansja nowoczesnego designu zaznacza swe wpływy także we wnętrzach kuchennych. Mimo rosnącej popularności prostych linii, geometrycznych cięć i minimalizmu, wciąż nie brakuje miłośników klasyki, poszukujących we wzornictwie odwołań do dawnych epok.

Z myślą o nich właśnie, firma Franke stworzyła baterię Old England, będącą idealnym uzupełnieniem wystroju kuchni w stylu klasycznym. Dostępna jest w dwóch wykończeniach kolorystycznych: miedzi i starego złota.Nawiązujący do stylistyki retro design połączono z funkcjonalnymi nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Tradycyjne kurki zastępuje tu dźwignia, pozwalająca na precyzyjną regulację temperatury wody. Wbudowana ceramiczna głowica sprawnie normalizuje przepływ strumienia i zapewnia bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata. Ponadto, odpowiednio wyprofilowana i wysoko umieszczona wylewka umożliwia wygodne użytkowanie przy pracach kuchennych.

Parametry techniczne:
- wężyki podłączeniowe o dł. 450 mm
- głowica ceramiczna
- klasa głośności 1
- kolory: miedziany, stare złoto
- cena: 1299,00 bruttoBateria, tak jak wszystkie inne baterie kuchenne i zlewozmywaki z oferty Franke Polska jest objęta 15-letnim okresem gwarancji.