GM System najlepszym partnerem handlowym Siemens w Polsce

2013-11-13

Nagrodę Top Partner in Poland FY13 podczas tegorocznego spotkania partnerów handlowych Siemens PLM Software otrzymała firma GM System. Wręczenie wyróżnień odbyło się 4-6 listopada 2013 w Budapeszcie. Celem spotkania było podsumowanie wyników finansowych firmy Siemens za rok 2013.

Top Partner in Poland FY13
Uczestnikom zaprezentowano globalne plany rozwojowe oraz informacje o najnowszych produktach w kontekście aktualnej sytuacji gospodarczej i wymagań rynku. Głównym tematem sesji były zagadnienia biznesowe oraz produkty Siemens PLM Software: Teamcenter, Tecnomatix i Solid Edge, a także wprowadzana właśnie nowa wersja NX 9.0. Nie zabrakło oczywiście czasu na wymianę doświadczeń, a także doroczną integrację partnerów, którzy dotarli do Budapesztu z całego obszaru EMEA: Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. W spotkaniu udział wzięło kilkuset uczestników – firm partnerskich oraz przedstawicieli organizatora.

Top Partner in Poland FY2013 to dla naszej firmy ogromne wyróżnienie – przyznaje Grzegorz Kazimierczak, Prezes Zarządu GM System. –Cieszę się, że doceniony został profesjonalizm oraz rzetelność, z jaką od początku współpracy realizujemy powierzone nam przez Siemens projekty. Jestem przekonany, że to nie tylko nagroda, ale i ogromna motywacja dla całego zespołu GM System do dalszego rozwoju i kolejnych skutecznych wdrożeń produktów takich jak Solid Edge, NX CAD/CAM czy Femap – dodaje.

To już kolejne wyróżnienie dla GM System w ostatnim czasie. Podczas spotkania Siemens PLM Software, które odbyło się w terminie 29-31 października br. w Ogrodzieńcu, przedstawiciele firmy odebrali nagrody za największy wzrost sprzedaży i największą liczbę pozyskanych nowych klientów spośród wszystkich polskich partnerów. A jeszcze w tym roku GM System przygotowuje się do następnego prestiżowego wydarzenia – Global Sales Training, czyli dorocznego spotkania organizowanego przez Siemens PLM Software, na które zapraszani są wyróżniający się partnerzy z całego świata. GST odbędzie się 18-21 listopada br. w Las Vegas.

Firma GM System Integracja Systemów Inżynierskich Sp. z o.o. powstała w 2001 roku we Wrocławiu. GM System zajmuje się dostarczaniem zintegrowanych systemów CAD/CAM/CAE/PDM. Jest jednym z największych polskich dostawców tego rodzaju rozwiązań i kluczowym Partnerem Handlowym Siemens Industry Software (polski oddział firmy Siemens PLM Software). W ofercie firmy znajdują się: doradztwo przy wyborze oprogramowania, sprzedaż oraz wdrożenie (w tym m.in. szkolenia, dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb użytkownika, dobór sprzętu komputerowego). GM System dostarcza oprogramowanie wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu: m.in. dla firm produkcyjnych, z branży automotive i stoczniowej.

Więcej informacji o firmie:
http://gmsystem.pl/
http://blog.gmsystem.pl/
https://www.facebook.com/GMsystemPL
http://www.youtube.com/user/GMSystem2001

Źródło: Multum PR sp. z o.o.