Grzechotka Wera Zyklop Metal - nowy wygląd – jeszcze lepsze działanie

2014-04-15

Każdy profesjonalista i entuzjasta prac mechanicznych szuka narzędzi, które pomogą mu w pracy i zaoszczędzą zarówno czas jak i wysiłek. Dlatego tak ważne jest, aby narzędzia ręczne były nie tylko solidnie zbudowane, ale i zaprojektowane z myślą o maksymalnej użyteczności. ProfiTechnik.pl poszukując najlepszych rozwiązań i innowacyjnych narzędzi, podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Metalowych - Eisenwarenmesse 2014 w Kolonii, odwiedził stoiska branżowych liderów z całego świata.

Grzechotka Wera Zyklop Metal
Na tle producentów wyróżnia się niemiecka firma Wera. Na targach po raz pierwszy firma przedstawiła nową wizję przyszłych produktów całkowicie zmieniającą tradycyjną, dotychczasową kulturę produkcji i używania narzędzi ręcznych. Wera postanowiła zmienić kulturę pracy narzędziami ręcznymi kładąc nacisk na nowy design i funkcjonalność narzędzi i ich opakowań.

Jedną z ciekawszych nowości przywiezionych z targów jest nowa grzechotka Wera Zyklop Metal. Sprzedaż narzędzi tej serii rozpocznie się w sklepie ProfiTechnik.pl od kwietnia 2014 roku.

Grzechotkę Wera Zyklop Metal cechuje przede wszystkim niewiarygodnie smukła i zwarta konstrukcja ze stali chromowo-molibdenowej, kutej matrycowo, która zapewnia wysoką odporność na zużycie. Jej długa dźwignia pozwala na lekką pracę bez ograniczeń w przenoszeniu momentu obrotowego. Praca z grzechotką Wera Zyklop Metal sprawi, że nawet najbardziej zapieczona śruba nie będzie już stanowić problemu.

Model Zyklop Metal Push posiada jednokierunkową grzechotkę oraz przeciskany zabierak do zmiany kierunku pracy oraz blokadę przytrzymującą klucz nasadowy (nasadkę). W modelu Zyklop Metal Switch wbudowano natomiast dwukierunkowa grzechotkę z dźwignią do łatwej zmiany kierunku pracy a także system przytrzymujący klucz nasadowy. Nowa smukła sylwetka narzędzia zapewnia nieskrępowaną pracę w trudno dostępnych miejscach.

Wera zadbała również o pozostałe akcesoria dostarczane w nowych zestawach Zyklop Metal. Wszystkie końcówki wkrętakowe (bity) zabezpieczono powłoką antykorozyjną gwarantującą długotrwałą ochronę.

Grzechotka Wera Zyklop Metal
Kolejnym wyróżnikiem filozofii firmy Wera jest podejście do opracowywania i kompletowania zestawów narzędzi. Zazwyczaj zestawy takie jak grzechotki z wymiennymi nasadkami, sprzedawane są w twardych kufrach, ciężkich i zabierających sporo miejsca. Nowatorskie, mocne tekstylne etui Wery zapewnia niespotykaną do tej pory mobilność i oszczędność miejsca. Teraz cały komplet narzędzi zmieści do skrzynki narzędziowej, schowka samochodowego czy kosza w bagażniku. Upadek nawet z dużej wysokości nie połamie już opakowania, a przegrody na poszczególne elementy kompletu zapewnią, że nakładki pozostaną w tym samym miejscu.

Niewątpliwie na szczególne uznanie zasługuje samo opakowanie zestawu Wera. Starannie zaprojektowane i wykonane z najlepszych materiałów może konkurować z opakowaniem najwyższej klasy sprzętu elektronicznego. Z powodzeniem zestaw spełni rolę ekskluzywnego prezentu lub upominku.

Więcej o produkcie na stronie ProfiTechnik.pl
Narzędzia to nasza pasja dlatego prowadzimy BLOG ProfiTechnik www.blog-profitechnik.pl


O marce www.ProfiTechnik.pl
ProfiTechnik - to rosnąca na polskim rynku marka specjalizująca się w internetowej sprzedaży nowoczesnych narzędzi ręcznych. Od początku firma współpracuje ze światowymi liderami w produkcji narzędzi ręcznych. Sklep ProfiTechnik zwraca szczególną uwagę, na jakość i funkcjonalność produktów trafiających za ich pośrednictwem na polski rynek. Dziś w ofercie sklepu jest ponad 11 500 markowych narzędzi ręcznych renomowanych producentów, jak m.in. Knipex, Wera, Bessey, Parat, Proskit, Testboy, Picard oraz Scala. Są to narzędzia wyróżniające się pod względem innowacyjnych technologii. Jako jeden z nielicznych oferuje bezpieczne zakupy dając klientom od 5 do 10 lat gwarancji na zakupione narzędzia.

Źródło: www.silaglosu.pl