Konferencji dla Narzędziowni TOOL - SHOP 2014

2014-05-07

W dniach 12-13 czerwca br. w Jaworzu k. Bielska-Białej odbędzie się 2. edycja Konferencji dla Narzędziowni TOOL - SHOP oraz Spotkania B2B.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do menadżerów - kadry średniej i zarządzającej narzędziowniami (zarówno działającymi na potrzeby własne jak również dla klientów zewnętrznych) oraz do działów zakupów firm produkcyjnych (motoryzacja, AGD, RTV, lotnictwo i inne), która są zainteresowane nawiązaniem lub rozszerzeniem współpracy z narzędziowniami w naszym kraju.Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy będą mogli z wystąpieniami dotyczącymi m.in. z:


- Monitorowania procesu produkcji tłoczników
- Wykorzystania danych o rzeczywistych kosztach do budowy algorytmu szybkiej wyceny nowych projektów
- Mould-ID - Kompleksowe zarządzanie narzędziami i oprzyrządowaniem
- Project manager w procesie produkcji narzędzi
- Lokalizacja narzędzi oraz części zamiennych
- Aspekty trwałości, wydajności, jakości i kosztów w procesie produkcyjnym
- Narzędziownia jako kontrolowany chaos - współpraca przy regeneracjach i awariach
- Rozwiązywanie problemów narzędziowni poprzez udział w grupach roboczych narzędziownia - odlewnia - uczelnia
- Jak uniknąć błędów - analiza technologiczna wyprasek

Podczas konferencji o swoich doświadczenia i dobrych praktykach będą mówić przedstawiciele takich firm jak: Kirchhoff Polska, LEDO s.c., Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o., Narzędziownia Bogdan Pszenica, FCPK Bytów Sp. z o.o., Balluff Sp. z o.o., Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Zakład w Chrzanowie, CAMdivision Sp. z o.o., Grafco Roksana Zdrada i Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Program tegorocznej konferencji, zgodnie z sugestiami uczestników edycji 2013, został poszerzony o możliwość bezpośrednich rozmów pomiędzy zainteresowanymi firmami - potencjalnymi zleceniodawcami a narzędziowniami. W drugim dniu konferencji, 13 czerwca przewidzieliśmy możliwość odbycia po kilka rund rozmów b2b pomiędzy firmami.

Konferencja TOOL-SHOP to także dobra okazja do integracji środowiska i nawiązania nowych kontaktów. Przyczyni się do tego wieczorny bankiet na zakończenie pierwszego dnia spotkania - bogaty w atrakcje, w tym losowanie licznych nagród.

Więcej informacji: www.nowoczesnanarzedziownia.pl

Źródło: Małgorzata Zborowska