Premierowy Salon Robotyki w EXPO Silesia!

2009-06-23

Roboty przemysłowe zagoszczą w listopadzie w Sosnowcu!

Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki – HAPexpo’09, organizowane w EXPO Silesia w Sosnowcu w dniach 18-20 listopada 2009, zostały wzbogacone o specjalistyczny Salon Robotyki – ROBOTshow. To odpowiedź organizatorów Targów, zarówno na liczne sygnały wystawców, jak również potrzeby rynku. Zalety robotów przemysłowych są dziś powszechnie znane. To dzięki ich zastosowaniu optymalnie wykorzystujemy zasoby, redukujemy koszty pracy, nie tylko zwiększamy ergonomię oraz bezpieczeństwo, ale również jakość produkowanych wyrobów, minimalizując jednocześnie ilości odpadów.

W dobie szukania oszczędności robotyzacja procesów produkcyjnych może i przyczynia się do zauważalnego obniżenia wydatków.

Celem Salonu Robotyki – ROBOTshow jest wygenerowanie znaczącej platformy pozyskiwania nowych kontaktów, rozwijania współpracy, prezentacji oferty, a przede wszystkim stworzenie miejsca spotkania ludzi z branży. ROBOTshow to doskonała okazja do przedstawienia najnowszych trendów, nowości technologicznych w akompaniamencie rozwiązań automatycznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych. Warto pamiętać, iż Targi HAPexpo odbędą się wspólnie z Targami Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy – RubPlast EXPO. Podsumowując, jest to optymalna okazja do pozyskania atrakcyjnych kontaktów oraz uzupełniająca i przenikająca się atrakcyjna wystawa przemysłowa.

Serdecznie zapraszamy do EXPO Silesia!

Zakres tematyczny Salonu Robotyki:

1. Roboty przemysłowe
- roboty spawalnicze
- roboty paletyzujące i transportujące
- roboty malarskie
- roboty montażowe
- roboty stosowane do obróbki materiałów
- roboty do utylizacji i zabezpieczenia odpadów

2. Roboty laboratoryjne

3. Roboty mobilne
- roboty jeżdżące
- roboty kroczące

4. Roboty usługowe
5. Roboty edukacyjne
6. Oprogramowanie dla robotyki
7. Peryferia systemowe dla robotyki

Tereny targowe: EXPO Silesia – Sosnowiec

Więcej informacji: www.hapexpo.pl