Stojak do wiertarki DS - 43

2008-04-09

Czy na pewno potrzebna Ci jest wiertarka stołowa, jeśli posiadasz już wiertarkę ręczną? Odpowiedź jest prosta: teraz już nie, ponieważ firma Proma Polska prezentuje w swojej najnowszej ofercie na rok 2008 stojak do wiertarki DS – 43.

Żeliwo, dzięki wysokiej zawartości węgla, posiada wysoką odporność na korozję i dużą wytrzymałość na urazy mechaniczne. Stojak do wiertarki DS – 43 marki Proma wykonany jest z materiałów żeliwnych, co jest gwarancją jego długoletniej wytrzymałości i efektywności wykonywanej przy jego pomocy pracy (3 lata gwarancji!).

Podstawa stojaka jest obrobiona i służy za stół roboczy posiadający dwa podłużne otwory, do których można zamocować imadło. Stojak pozwala na mocowanie większości wiertarek ręcznych dostępnych na rynku, których średnica kołnierza w miejscu mocowania wynosi od 38 do 43 mm. Współpraca stojaka, imadła i wiertarki ręcznej pozwoli wszystkim – zarówno fachowcom, jak i użytkownikom nieprofesjonalnym – na wykonanie prac, których nie dałoby się przeprowadzić przy użyciu samego elektronarzędzia w sposób w pełni precyzyjny i bezurazowy.

Stojak marki Proma umożliwia wiercenie prostopadłych otworów w przedmiotach o owalnych ścianach (np. w rurach), o małym rozmiarze oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dokładność co do milimetra. Dzięki wbudowanemu ogranicznikowi głębokości istnieje możliwość precyzyjnego wiercenia otworów na ustaloną głębokość, a wbudowana sprężyna wspomaga samoczynny ruch powrotny wiertarki umieszczonej w stojaku. To pozwala usunąć narzędzie szybko i automatycznie w każdym momencie pracy.

Stojak do wiertarki DS – 43 marki Proma czyni pracę szybszą, prostszą, dokładniejszą i bardziej efektywną. Ponadto znacznie zwiększa on bezpieczeństwo użytkowników przez to, że uchwyt trzymający wiertarkę nie pozwoli wymknąć się narzędziu z ręki lub ześlizgnąć z wierconej powierzchni, co jest najczęstszą przyczyną urazów. Stojak również zmniejsza wysiłek wkładany w wykonywaną pracę. Cena katalogowa: 121 zł brutto
Producent: Proma Polska - www.promapl.pl