Subcontracting już od jutra w Poznaniu

2014-03-25

26 marca rozpoczyna się kolejna edycja Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting w Poznaniu. Weźmie w nich udział 52 wystawców. Targom towarzyszą Subcontracting Meetings – zaplanowano ponad 90 spotkań, na które zarejestrowało się już prawie 60 uczestników z Polski, Niemiec, Francji i Szwajcarii.

Subcontracting 2014
Polskie firmy produkcyjne dysponują wykwalifikowaną kadrą i dobrym parkiem maszynowym, w efekcie czego gwarantują wysoką jakość wytworzonych produktów. Wiele z tych firm posiada wolne moce produkcyjne, a ceny w Polsce są znacznie bardziej konkurencyjne niż np. na zachodnich rynkach, stąd zainteresowanie podwykonawstwem w naszym kraju jest spore. Dotyczy to takich branż jak: przetwórstwo metali, drewna, elektronika, elektrotechnika, usługi dla przemysłu. Przykładem jest chociażby montaż amerykańskich śmigłowców Black Hawk w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu.

Targi Subcontracting w Poznaniu ułatwiają wyszukanie podwykonawców i zleceniodawców z Polski i zagranicy. Trzydniowe targi (26-28 marca) oraz dwudniowe Subcontracting Meetings (26-27 marca) umożliwiają bezpośredni kontakt z klientem, poznanie się i przedstawienie idei współpracy.

Na stronie http://www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2014 można sprawdzić jaki rodzaj technologii, produktów czy usług oferują uczestnicy targów Subcontracting (tzw. profile kooperacyjne) oraz wpisać z jakiego obszaru jesteśmy zainteresowani współpracą. Można zarówno zarezerwować spotkania, jak i samemu zostać zaproszonym do udziału w spotkaniach. Stan umawianych spotkań jest dostępny on-line i na bieżąco aktualizowany. Te spotkania matchmakingowe to szybka i łatwa metoda spotkania potencjalnych kontrahentów. Można się umówić na kilka spotkań w ramach Subcontracting Meetings.

Spotkania odbywają się także na stoiskach wystawców targów Subcontracting – w pawilonie 15. Więcej informacji na www.subcontracting.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.