Dodaj ofertę za darmo

Szlachetne nowości w kolekcji Grupa Armatura 2010 – baterie z serii BRYLANT

2009-12-22

Niezwykła dbałość o formę i dobór najwyższej jakości materiałów przyświecały designerom najnowszej serii baterii BRYLANT z klasy Premium Class. Wprowadzone w 2010 roku na rynek baterie zaspokoją potrzeby estetyczne szczególnie wymagających klientów Grupy Armatura.

Bateria Brylant z kolekcji Grupa Armatura 2010 Fot. Grupa Armatura
Kolekcja baterii Premium Class, wiodącego na rynku producenta armatury sanitarnej – Grupy Armatura, stworzona została z myślą o wszystkich, którzy w swojej łazience i kuchni chcą korzystać z elementów o wyszukanej formie i doskonałej jakości. Już wkrótce zostanie ona poszerzona o serię wyjątkowo eleganckich baterii umywalkowych, bidetowych, natryskowych i wannowych - BRYLANT.

Brylanty wśród baterii
Każde pomieszczenie posiada swój unikalny charakter. Zupełnie różnymi materiałami posłużymy się więc przy aranżowaniu wnętrza w klimacie rustykalnym, młodzieżowym czy minimalistycznym. Niepowtarzalny nastrój każdego domu może zostać zatracony, gdy zapomnimy o uzupełnieniu wyposażenia dodatkami spajającymi całość aranżacji. Rzucające się w oczy braki w doborze odpowiednich detali potrafią zepsuć nawet najbardziej wyszukane rozwiązania projektowe. Eleganckie pomieszczenia wymagają bowiem wyjątkowych form, które wpiszą się w szykowny klimat domu.

Bateria umywalkowa stojąca Brylant Fot. Grupa Armatura
Nowa seria baterii BRYLANT Grupy Armatura stanowi doskonałe dopełnienie wyposażenia wytwornych łazienek. W najnowszej ofercie producenta znajdą się cztery rodzaje baterii umywalkowych: baterie stojące i baterie nablatowe, każda w zależności od indywidualnych potrzeb z modelowanym wylotem (wyprofilowanym na kształt „L” lub całkowicie wygiętym, zbliżonym do litery „U”). Szeroki wybór daje nam możliwość dopasowania produktu do stylistyki wnętrza i wymogów instalatorskich. Seria baterii BRYLANT uzupełniona jest ponadto o baterię wannową i natryskową oraz baterię bidetową. Bogata oferta producenta pozwala zatem na zastosowanie baterii BRYLANT zarówno w klasycznych jak i nablatowych umywalkach w łazienkach z prysznicem lub wanną, a także bidetach.

Baterie z serii BRYLANT swoją dyskretną elegancję zawdzięczają prostej formie. Kształty bazujące na podstawowych figurach geometrycznych z idealnie prostą powierzchnią, współgrają z wnętrzami o minimalistycznym charakterze, w których chcemy uniknąć zbędnego przepychu i efektu ciężkości. Asymetryczne umiejscowienie wylewu wody i uchwytu regulatora sprawiają, że klasyczne kształty nabierają futurystycznego wyglądu, którego dopełnieniem są ekskluzywne zawory kątowe, kwadratowe rozety oraz spusty typu klik-klak.

Bateria natryskowa ścienna Fot. Grupa Armatura
Wysublimowany wygląd baterii BRYLANT kryje w sobie niezwykłą funkcjonalność i jakość. Możliwość dobrania odpowiedniej wylewki oraz zastosowanie najnowszych technologii w trakcie procesu produkcyjnego sprawiają, że bateriami BRYLANT będziemy mogli cieszyć się przez długie lata. Tak jak prawdziwe brylanty, najnowsza rodzina baterii Grupy Armatura stanowić będzie nieprzemijającą klasę i uniwersalne piękno w naszych domach.

Seria baterii BRYLANT z grupy Premium Class:
Bateria wannowa ścienna, cena 688,00 PLN netto
Bateria natryskowa ścienna, cena 496,00 PLN netto
Bateria umywalkowa stojąca, cena 519,00 PLN netto
Bateria umywalkowa z wylotem L, cena 569,00 PLN netto
Bateria umywalkowa z wylotem U, cena 569,00 PLN netto
Bateria umywalkowa nablatowa z wylotem L, cena 597,00 PLN netto
Bateria umywalkowa nablatowa z wylotem U, cena 597,00 PLN netto
Bateria bidetowa stojąca z zaworem kątowym, cena 520,00 PLN netto

Producent: Grupa Armatura
www.kfa.pl