V Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej - Kielce 2010

2009-11-18

Szanowni Państwo! Firma Almar-Sport ma zaszczyt zaprosić reprezentację Państwa firmy, do wzięcia udziału w V Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej, które odbędą się w Kielcach w dniach 06-07 luty 2010r.

Miejsce i czas rozgrywek: Kielce, 06-07 luty 2010r.
1. Hala sportowa MOSiR, ul. Krakowska 72
2. Hala sportowa MOSiR, ul. Boczna 15
3. Hala sportowa Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach (rezerwa)

Koszty:
W koszty uczestnictwa wliczone jest zakwaterowanie i wyżywienie (patrz karta zgłoszenia), wynajęcie obiektu, ubezpieczenie zawodników, obsługa medyczna, wynagrodzenie sędziów, obsługa zawodów oraz nagrody.

Nagrody:
I miejsce – 2000 zł, puchar, medale oraz nagrody rzeczowe
II - III miejsce - puchar, medale oraz nagrody rzeczowe
IV- VIII miejsce - puchar, oraz nagrody rzeczowe
Puchar Fair-Play – za wyróżnienie się sportową postawą

Nagrody indywidualne dla najlepszego:
- piłkarza, strzelca i bramkarza - statuetka oraz nagroda rzeczowa
- nagrody dla wyróżniających się zawodników turnieju
- okolicznościowe pamiątki dla wszystkich zawodników i drużyn uczestniczących w turnieju.

Wypis z regulaminu:
- obowiązują międzynarodowe przepisy gry w halową piłkę nożną
- każda drużyna składa się maksymalnie z 12 zawodników
- w turnieju nie mogą występować zawodnicy występujący aktualnie w drużynach ekstraklasy 1, 2 i 3 ligi, oraz ekstraklasy halowej (ogólnopolskiej).

Pełny regulamin rozgrywek jest dostępny u organizatora.

Uwaga: Dokładny plan rozgrywek z podaniem godzin rozpoczynania poszczególnych meczów podamy po zamknięciu listy zgłoszeń. Imienny skład ekipy musi zostać podany przez uczestników na 7 dni przed terminem turnieju na dołączonym przez organizatorów formularzu.Turnieje piłkarskie organizowane przez firmę Almar-Sport, należą do największych tego typu zawodów sportowych w Polsce. W dotychczasowych edycjach startowało już ponad 700 firm. Do jednych z największych turniejów organizowanych każdego roku, należą Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej, w których do tej pory uczestniczyło niemal 150 firm. Do stałych uczestników naszych imprez należą największe firmy działające w branży budowlanej.

W roku ubiegłym w czwartej edycji mistrzostw, które odbywały się w Krakowie, startowało 28 drużyn reprezentujących firmy z całego kraju. Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Natra Warszawa, która w finale pokonała zespół Porta KMI Ełk. Trzecie miejsce zajęła ekipa Fronton Kraków, a czwarte Knauff Bełchatów. Szczegółowe informacje przedstawiamy na naszej stronie internetowej.

Turniej rozgrywany będzie według przepisów halowej piłki nożnej (futsal), a drużyny w ramach uczestnictwa mogą zgłosić do 12 zawodników, plus osoby towarzyszące. W mistrzostwach nie mogą uczestniczyć zawodnicy, grający aktualnie w ekstraklasie, I, II, i III lidze ogólnopolskiej, oraz ekstraklasie futsalu.
Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w halowej piłce nożnej są imprezą, która na stałe zapisała się do kalendarza amatorskich imprez piłkarskich rozgrywanych w naszym kraju. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, firma Almar-Sport, zapewnia profesjonalną organizację turnieju, a po trudach sportowej rywalizacji proponujemy odpoczynek w hotelach o wysokim standardzie.

Turniej ten będzie jednocześnie III edycją Mistrzostw Polski Stolarki Budowlanej w halowej piłce nożnej. Drużyna związana ze stolarką budowlaną, która zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji ogólnej turnieju, zostanie uhonorowana tytułem Mistrza Polski Stolarki Budowlanej w halowej piłce nożnej, oraz stosownym pucharem.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Dla wszystkich uczestników przygotowano bardzo dużą ilość cennych nagród, upominków i gadżetów. Firma Almar-Sport, jak zawsze zapewniamy kompleksową obsługę, która w pełni zadowoli wszystkich uczestników mistrzostw.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 05.01.2010r. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy

Partnerzy: