Wyniki wyszukiwania dla frazy: amwin

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2011-10-14 | Komentarze: 0

  Amwin, partner strategiczny konferencji Nowoczesne Hale, Budma 2012.

  25 stycznia w trakcie trwania Międzynarodowych targów Budownictwa BUDMA 2012 odbędzie się III Konferencja „Nowoczesne Hale” organizowana przez Wydawnictwo Elamed. Program sympozjum wypełnią interesujące prezentację wiodących na polskim rynku firm związanych z budownictwem, w tym również firmy Amwin- partnera strategicznego konferencji, będącego prelegentem w temacie : Obiekty przemysłowe- od technologii do oddania do użytkowania obiektu, czyli jak zrealizować oczekiwania Inwestora.

 • 2011-04-13 | Komentarze: 0

  Nowa hala magazynowa z nowoczesnym systemem regałów dla firmy WAVIN METALPLAST BUK

  Od lutego tego roku realizowana jest nowa inwestycja dla firmy WAVIN, doświadczonego producenta i dostawcy wysokiej jakości rozwiązań i systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych, działającego na terenie całej Europy. W ramach nowej inwestycji planowana jest budowa hali magazynowej z nowoczesnym systemem regałów wysokiego składowania. Budowa nowego obiektu pozwoli firmie Wavin na realizację założonych planów biznesowych.

 • 2011-02-18 | Komentarze: 0

  Technologia wykonania dachu na nowej inwestycji Samsung Electronics Co. Ltd we Wronkach

  Samsung Electronics Co. Ltd., światowy lider w zakresie cyfrowych nośników informacji i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, prowadzi nową inwestycję w budowę hali produkcyjnej we Wronkach o powierzchni 11 500 m2. Amwin-Generalny wykonawca hal stalowych i żelbetowych z Wrześni (woj. Wielkopolskie) realizuje dostawę i montaż pokrycia dachu w technologii blacha trapezowa/izolacja termiczna/folia PVC ("membrana") dla firmy Samsung. Dzięki własnym ekipom montażystów i profesjonalnemu parkowi maszynowego potrzebnego do realizacji tego zadania, Amwin realizuje montaż w najwyższej jakości.

 • 2010-12-15 | Komentarze: 0

  Amwin Hale Stalowe i Żelbetowe Przedsiębiorstwem Fair Play

  Firma AMWIN Hale Stalowe i Żelbetowe z Wrześni (woj. wielkopolskie) została uhonorowana certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play". To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z pracownikami, władzą państwową i samorządami.

Strona 1 z 1
 1