Wyniki wyszukiwania dla frazy: dremel

Liczba znalezionych wiadomości: 7

 • 2009-11-11 | Komentarze: 0

  Nowa szlifierka kątowa GWS 7 Professional firmy Bosch

  Nowa szlifierka kątowa Boscha posiada najmniejszy obwód rękojeści w porównaniu do innych, profesjonalnych szlifierek kątowych tej samej mocy. Mocny silnik i niewielka waga pozwalają na wydajną obróbkę materiału. Natomiast płaska głowica przekładni umożliwia komfortową pracę w miejscach trudno dostępnych. Szlifierka jest w sprzedaży od listopada.

 • 2009-05-15 | Komentarze: 0

  Narzędzia dla hobbystów Nowa linia narzędzi marki Dremel

  Dremel wprowadził wiosną na rynek nową linię narzędzi (Dremel Hobby), skierowaną do hobbystów i entuzjastów rękodzieła. Nowe produkty doskonale sprawdzą się w realizacji kreatywnych projektów. Linia Dremel Hobby obejmuje następujące narzędzia i akcesoria: kompaktowy stół roboczy, Dremel Stylus, narzędzie do grawerowania Dremel Engraver, pistolet do klejenia (Glue Gun), palnik Dremel Versatip oraz narzędzie wielofunkcyjne Dremel 300 Series.

 • 2009-05-11 | Komentarze: 0

  Nowe, uniwersalne tarcze tnące firmy Bosch

  W ofercie osprzętowej firmy Bosch pojawiły się dwa rodzaje tarcz, które zdecydowanie ułatwią pracę profesjonalistom. Tarcza „3w1” służy do różnorodnych prac. Przy jej pomocy można dokładnie ciąć, bezpiecznie szlifować oraz wykańczać powierzchnie z metalu. Natomiast tarcza Rapido Multi Construction to praktyczne i uniwersalne narzędzie do cięcia niemal wszystkich materiałów.

 • 2009-05-04 | Komentarze: 0

  Grill jak nowy. Przygotuj ogród do sezonu letniego

  Majówka już za nami. Teraz szybkimi krokami zbliża się do nas lato, zatem najwyższy czas na przygotowanie ogródków domowych, działek do sezonu. Ostrzenie i czyszczenie narzędzi, naprawienie huśtawki dla dziecka, odnowienie grilla to prace, które można wykonać przy pomocy jednego urządzenia marki Dremel. Jego akumulatorowa wersja umożliwia dotarcie do każdego miejsca w ogrodzie.

 • 2008-06-08 | Komentarze: 0

  Bosch-Elektronarzędzia: Innowacje motorem wzrostu

  Ubiegły rok był dla działu branżowego Bosch-Elektronarzędzia bardzo udany. Rynek światowy w pięciu obszarach działalności - elektronarzędziach przenośnych, elektronarzędziach stacjonarnych, osprzęcie, narzędziach ogrodowych i technice pomiarowej - odnotował w 2007 roku 5-procentowy wzrost. Najważniejszymi czynnikami sukcesu pozostały innowacyjność oraz tempo wprowadzania nowych produktów. Do bardzo dynamicznie rozwijających się segmentów na świecie i w Polsce należą: elektronarzędzia akumulatorowe, przyrządy pomiarowe oraz segment urządzeń stacjonarnych.

 • 2008-06-08 | Komentarze: 0

  Bosch przejmuje specjalistę w dziedzinie narzędzi pomiarowych - spółkę RoboToolz

  Bosch przejął od grupy inwestorów pod przewodnictwem DWBH Ventures majątek spółki RoboToolz Ltd. z siedzibą w Hongkongu. Nabycie specjalistycznej firmy w dziedzinie laserowych urządzeń niwelacyjnych umocni pozycję działu branżowego Elektronarzędzi i pomoże w dalszym ciągu rozbudowywać silnie wzrastający na całym świecie segment przyrządów pomiarowych.

 • 2007-09-24 | Komentarze: 0

  4 miliardy brzeszczotów produkcji Bosch

  Fabryka Boscha w St. Niklaus (Szwajcaria) produkuje brzeszczoty do wyrzynarek od 60 lat. W tym roku wyprodukowano 4 miliardowy brzeszczot. Firma stale rozwija ofertę brzeszczotów wprowadzając innowacyjne rozwiązania. W ostatnim czasie w ofercie Boscha pojawiły się brzeszczoty do cięcia stali szlachetnej (Inox), laminatów (Special for Laminate), betonu (Special for Brick) oraz do czystych cięć w drewnie (Extra Clean for Wood).

Strona 1 z 1
 1