Wyniki wyszukiwania dla frazy: ingersoll rand

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2009-11-11 | Komentarze: 0

  Ingersoll Rand uzupełnia serię pomp membranowych ARO EXP o trzy-calową pompę membranową o przełożeniu 2:1

  Dział ARO Fluid Technologies firmy Ingersoll Rand uzupełnia serię pomp membranowych ARO EXP o trzy-calową pompę membranową o przełożeniu 2:1. Pompa PH30F ze stali nierdzewnej jest najlepszym rozwiązaniem do transportu cieczy o podwyższonej lepkości lub z dużą zawartością części stałych oraz tam, gdzie wymagane jest ciśnienie cieczy przekraczające 6.9bar. Świetnie sprawdza się przy odprowadzaniu wody na prasach filtracyjnych, podawaniu emulsji do pokrycia wyrobów ceramicznych oraz żywic.

 • 2009-11-11 | Komentarze: 0

  Wysokociśnieniowe pompy tłokowe ARO 65:1

  ARO Fluid Technologies, dział firmy Ingersoll Rand Industrial Technologies, wypuścił na rynek wysokociśnieniowe pompy tłokowe nowej konstrukcji i obudowy, które idealnie nadają się do przesyłu materiałów o średniej i dużej lepkości. Nowe pompy ARO 65:1 stanowią odpowiedź na problemy pojawiające się w sytuacjach, gdy w grę wchodzi transport mas uszczelniających, farb drukarskich, szczeliw, klejów i innych ciężkich materiałów.

 • 2009-07-29 | Komentarze: 0

  Szlifierki bezprzewodowe Ingersoll Rand

  Rodzina elektrycznych narzędzi bezprzewodowych IQv firmy Ingersoll Rand powiększyła się o dwie nowe szlifierki proste – GR25 i GS 25, oraz szlifierkę GC25. Przy masie 1,25 kg i maksymalnej prędkości 27 500 obrotów na minutę, narzędzia te charakteryzują się najlepszą proporcją prędkości obrotowej do masy, jaką obecny rynek może zaoferować. Przeznaczone są dla przemysłu motoryzacyjnego, do prac przy obróbce metali, w budownictwie czy ślusarstwie.

 • 2009-05-08 | Komentarze: 0

  Wciągarka pneumatyczna Ingresoll Rand obchodzi 50 lat

  W 1959 roku, firma Zimmerman (od przejęcia przez Ingersoll Rand) opracowała i doprowadziła do perfekcji urządzenie do podnoszenia, które miało zrewolucjonizować ergonomię stacji roboczych w wielu sektorach przemysłu.

Strona 1 z 1
 1